Rezervačný formulár


 
 

Partneri

Harmata Pavol - Noclegi Zuberec Noclegi Słowacja


Hľadáte príjemné miesto na strávenie letnej či zimnej dovolenky? Potrebujete si oddýchnuť v krásnom vysokohorskom prostredí? Chcete si vyvetrať hlavu po ťažkom pracovnom týždni?

Potom ste na správnom mieste. Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v rodinnom dome a v samostatnej prístavbe v Zuberci, v malej útulnej dedinke ležiacej na úpätí Západných Tatier - Roháčov.
V rodinnom dome máte k dispozícii celé prízemie tvorené tromi dvoj až troj lôžkovými izbami, 2x WC a sprcha a plne zariadená kuchynka.
Samostatná prístavba pozostáva z dvoch blokov so samostatnými vchodmi. Každý blok je tvorený dvoj a troj lôžkovou izbou a plne vybavenou kuchynkou. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie a sprcha pre každú izbu.
V modernom štýle zariadené izby vybavené TV a sedacím kútikom sú vždy pripravené k stráveniu pohodových chvíľ odpočinku. Kuchynky sú plne vybavené na prípravu jedál, k uskladneniu potravín alebo pohodovým posedeniam pri vínku, kartách, ...
Parkovanie je zabezpečené priamo v areáli. Samozrejmosťou je možnosť uskladnenia bicyklov v lete, či lyží / sánok v zime. V lete je veľmi obľúbené posedenie vonku na lavičkách, lehátkach, veľmi často spojené s grilovačkou. Pre malé deti je k dispozícii hojdačka.
Príďte načerpať nové sily na horách v blízkosti nedotknutej prírody. Zaraďte sa medzi tých, ktorí raz prišli a vždy sa chceli vrátiť. Budeme sa veľmi tešiť na Vašu návštevu.